+38(096) 777-89-89

Зв'язатися з нами

×
Phone

Замовлення за телефоном:

+38(096) 777-89-89

+38(044) 393-13-90

Viber

WhatsApp:

+38(096) 777-89-89

Експрес замовлення

прокат авто, оренда авто, Україна, новини, проблеми, труднощі, додаткові послуги

Аспекти роботи компаній з прокату авто в Україні

На піку популярності на ринку прокату автомобілів в Україні е на даний момент є лідерами електромобілі, а точніше Nissan Leaf, авто бюджет та бізнес класу. Електроміблі Tesla, авжеж, не дуже поступаються японським електрокарам. Але Nissan виграє тому, що є більш бюджетним варіантом.

три машини на жовтому тлі

Вибір авто напрокатт

Не дивлячись на прагнення людей покращити екологічну ситуацію у країні, електромобілі – не є тим самим вибором, котрий роблять автолюбителі України, коли приходять у прокатну компанію, щоб орендувати авто. Зазвичай, вони роблять вибір на користь недорогих авто напрокат – машин економ класу.

Причини вибору можна зробити наступні:

дві руки тримають ключ від авто на тлі червоної машини

Особливості оренди авто

Період оренди залежить напряму від цілі, з якою орендували машину, але як правило беруть авто на кілька днів – максимум на тиждень. Начебто люди не знають про головне правило прокату – чим на більший термін береш авто, тим дешевше виходить одна доба прокату.

На додаткові послуги зазвичай не витрачаються, але якщо вже такі й беруть, то клієнтів, як правило, цікавлять:

у жінки-водія спустило колесо

Різноманітні труднощі, з якими зустрічаються прокатні компанії

Щодо проблем, з якими неминуче зустрічаються прокатні компанії в Україні, тут можна помітити велику різноманітність: від небажання платити за мийку автомобіля, а повернули його брудним, аж до втечі з місця ДТП. Що можна зробити у подібному випадку? Якщо говорити про один з найменш «проблемних» питань, а це брудне авто, у такому випадку компанії беруть певну суму з застави, що залишив клієнт, котра піде на мийку автомобіля, хімчистку салону (у особливо критичних випадках). Тоді застава повертається у неповному обсязі. Тільки якщо мийка не включена у вартість прокату.

табличка про оформлення ДТП на тлі поліцейської машини

ДТП: як бути та що робити

Якщо мова йде про дорожньо-транспортну пригоду, компанії з прокату авто завжди стараються бути на боці клієнта: проконсультувати клієнта, що робити у випадку ДТП, викликати поліцію на місце ДТП, представника страхової компанії, при необхідності швидку допомогу… надати максимальну підтримку.

Під час видачі авто, співробітники компанії дають інструкції, що потрібно робити, а чого неможна. Але, як показує практика, якщо клієнт – виновний у ДТП, доволі часто він панікує та покидає місце дорожньо-транспортної пригоди, тобто робить те, чого не можна робити ні в якому разі. Так, клієнт зробив помилку та пошкодив машину, це його провина, через те він втрачає суму застави (вона виступає у якості франшизи у ДТП), але полишивши місце ДТП, він втрачає набагато більше: страхова компанія не оплачує пошкодження на автомобілі, якщо під час ДТП водій був п’яний, під дією наркотиків, медичних препаратів, що сповільнюють реакцію та авжеж скрився з місця ДТП. У останньому випадку, машину компанії оголошують у розшук та при всьому співчутті до клієнту, що залишився, компанія з прокату робить те, що зобов’язана по закону.

чорна машина їде

Залишитися у строю не дивлячись ні на що

Не дивлячись на усі мінуси, компанії з прокату авто доволі популярні на Україні, , оренда автомобіля в Україні користується попитом як улітку – у сезон, так і в «менш теплі» пори року.

Переконайтеся у цьому самі, прочитавши відгуки , про те, як клієнти компанії АвтоАренда беруть автомобілі напрокат, що їм подобається, а які речі не влаштовують. Авжеж, не все так ідеально, як хотілося б, але більша частина клієнтів залишається задоволеною своїм вибором та поїздкою на прокатному авто.

© ООО "Автоаренда ЛТД" 2020