+38(096) 777-89-89

Зв'язатися з нами

×
Phone

Замовлення за телефоном:

+38(096) 777-89-89

+38(044) 393-13-90

Viber

WhatsApp:

+38(096) 777-89-89

Експрес замовлення

Автомобілі в оренду недорого подача 24 години на добу

Машина сьогодні – це вже не розкіш, а необхідність. Поїхати на відпочинок усією сім`єю, купити продукти у великому супермаркеті, відвезти дітей до школи. Машина потрібна усюди, особливо у великих мегаполісах. Орієнтуватися на міський транспорт – означає прирікати себе та свою сім`ю на незручності та дискомфорт. А в години пік сісти на маршрутне таксі буває дуже проблематично.


Але що робити тим, у кого немає машини або вона несправна? Варіантів, звісно, багато – від таксі до оренди машини на певний термін. Або, на крайній випадок користуватися міським транспортом – брудним, затхлим, переповненим пасажирами.


Багато людей надають перевагу брати автомобілі для відпочинку, ділових відряджень та інших заходів. Це зручно та недорого. Вартість оренди зменшується в залежності від кількості днів прокату. Чим довше машина знаходиться у орендатора, тим менше він сплачує.


Наша компанія пропонує автомобілі в оренду на будь-який термін. Машини нові проходять техогляд, у салоні чистота та порядок. Філіали компанії є у великих містах України – у Києві, Харкові, Дніпропетровську, Донецьку, Одесі та інших. Можете легко взяти авто в оренду для відпочинку або бізнес заходів. Можливий варіант оренди машини з водієм.


Можливо скористатися послугою трансферу на вокзал. Видача 24 години на добу! Для того, щоб взяти авто в оренду – просто заповніть просту форму замовлення або подзвоніть до офісу. Це займе у вас не більше 5 хвилин! Заздалегідь ознайомтеся з умовами прокату (це дублікат договору, котрий заклечається з орендатором машини). Тут багато корисної інформації.


Та найголовніше – визначтеся, яку машину ви хочете взяти. У нас достатньо широкий вибір машин – від економ до бізнес та комфорт класу. Є детальні описи та характеристики до всіх машин. Ціни досить прийнятні. Ознайомтеся з переліком машин та оберіть той варіант, о вам підходить.

 

 

© ООО "Автоаренда ЛТД" 2021
Visa MasterCard 3DSecure