+38(096) 777-89-89

Зв'язатися з нами

×
Phone

Замовлення за телефоном:

+38(096) 777-89-89

+38(044) 393-13-90

Viber

WhatsApp:

+38(096) 777-89-89

Експрес замовлення

Прокат машин недорого Київ, Одеса, Дніпропетровськ, Донецьк


Сьогодні прокат машин – популярна послуга, котра з кожним роком набирає популярності. Орендувати машину дійсно зручно, коли потрібно поїхати за межі міста на відпочинок, організувати ділову зустріч, зустріти гостей з аеропорту в неурочний час. Для усіх цих цілей, ви можете легко взяти авто на прокат та відправитися за межі міста, на дачу, у відрядження, зустріти друзів на вокзалі.

Наша компанія пропонує прокат машин від економ класу до машин комфорт та бізнес класу за прийнятними цінами. Чим довший термін оренди – тим нижча ціна.

Ми пропонуємо кращі машини, що відповідають усім стандартам. Машини проходять ретельне технічне обслуговування, гарантуємо 100% справності кожного транспортного засобу. Можлива подача до аеропорту, на вокзал у будь-який час. Ви можете взяти авто напрокат 24 години на добу! Головне, щоб заявка була правильно оформлена у робочий час.
Якщо вас зацікавила оренда машин, тоді відвідайте розділ з умовами прокату та подивіться на запропоновані машини. Потім оформіть заявку (спеціальна форма) або зробіть це по телефону. Задавайте ваші питання онлайн консультанту через спеціальну форму.Оренда машин можлива у великих містах України. Можна взяти авто напрокат у Києві, Харкові, Донецьку, Одесі, Запоріжжі та інших містах. Замовляйте машини у будь-який час!


Також пропонуємо послугу прокату авто з водієм для ділових зустрічей, святкових заходів. Замовляючи машину, будьте впевнені у тому, що машина буде в ідеальному стані, а водій привітливий та чемний. Багато людей вже не вірять службам таксі через те, що траплялись неприємні сюрпризи у вигляді прокуреного салону та водія, котрий полюбляє говорити міцні слівця під час поїздки. Таких прикладів пре достатньо.
У нас замовляють машини кілька разів, рекомендують друзям, знайомим колегам. А це найкраща реклама та підтвердження довіри.


Надаємо послугу лізингу з правом викупу орендної машини (не для таксі). Звертайтесь!


© ООО "Автоаренда ЛТД" 2021
Visa MasterCard 3DSecure