+38(096) 777-89-89

Зв'язатися з нами

×
Phone

Замовлення за телефоном:

+38(096) 777-89-89

+38(044) 393-13-90

Viber

WhatsApp:

+38(096) 777-89-89

Експрес замовлення

My logo
My logo
My logo Кондиціонер
My logo
My logo

Додаткова інформація

Прокат автомобіля Chevrolet Spark – це ще один хіт. Небагатьом відома ця марка автомобіля, але саме цей автомобіль прийшов на заміну легендарному Матізу. Хоча автомобілі і схожі зовні, вони дійсно відрізняються, та Шевроле Спарк ввібрав у себе усе найкраще. Якість збірки корейського автомобіля як завжди на висоті. Двигун об’ємом 1,3 літри, автоматична коробка передач та передній привід, робить автомобіль динамічним, плавним та стійким на дорогах міст України. Оренда автомобіля Шевроле Спарк підійде як дінкам, так і чоловікам, а низькі ціни на прокат авто порадують усіх. Також наша компанія надає послуги трансферу , оренда авто з водієм та без водія.

Залишити відгук про авто:

Відгуки клієнтів про авто:

Борис

Аренда автомобиля Шевроле Спарк подходит для тех, кто собирался арендовать Матиз, но по тем или иным причинам решил арендовать Шевроле. Почти такой же, ничем не отличается, ну может немного легче разгоняется. Разницы особой не заметил

Андрей Романов

Корейцы как обычно держат марку, очень качественная сборка (я как специалист в этом уж разбираюсь). Внешне автомобиль реально как Матиз (на котором мне довелось однажды проехаться). Очень понравилась поездка на нем! Если кому-то предложат взять в аренду Шевроле Спарк, можете брать и не задумываться.
© ООО "Автоаренда ЛТД" 2019