+38(096) 777-89-89

Зв'язатися з нами

×
Phone

Замовлення за телефоном:

+38(096) 777-89-89

+38(044) 393-13-90

Viber

WhatsApp:

+38(096) 777-89-89

Експрес замовлення

My logo
My logo
My logo Кондиціонер
My logo
My logo

Додаткова інформація

Прокат автомобіля Chevrolet Spark – це ще один хіт. Небагатьом відома ця марка автомобіля, але саме цей автомобіль прийшов на заміну легендарному Матізу. Хоча автомобілі і схожі зовні, вони дійсно відрізняються, та Шевроле Спарк ввібрав у себе усе найкраще. Якість збірки корейського автомобіля як завжди на висоті. Двигун об’ємом 1,3 літри, автоматична коробка передач та передній привід, робить автомобіль динамічним, плавним та стійким на дорогах міст України. Оренда автомобіля Шевроле Спарк підійде як дінкам, так і чоловікам, а низькі ціни на прокат авто порадують усіх. Також наша компанія надає послуги трансферу , оренда авто з водієм та без водія.

Залишити відгук про авто:

Відгуки клієнтів про авто:

Дмитрий Маринков

В Хмельницком раньше не брал авто, это для меня было немного в новинку. Но сервисом Автоаренды доволен, поэтому обратился сразу к ним за машиной. Как всегда все прошло хорошо, выдали Шевроле Спарк там, где я заказал - попользовался им - забрали там же. Никакой головной боли и мороки с автомобилем не было, как и с любыми другими ранее заказанными у компании.

Денис Шинкарев

У Автоаренды в автопарке только качественные автомобили, это - уже третий по счету, который я арендую и всего прошли мою проверку, в смысле пока я их арендовал они не развалились на части, хотя я их юзал практически круглосуточно.

Оксана

Немного продешевила, решив взять авто эконом класса. Не хватает всех тех примочек, что были в авто классом выше. Сама по себе машина может и неплохая для своего класса, но по мне так слишком простая. Авто в моем выборе не виновато, выполняло свою работу качественно. Поэтому заслуживает оценки пять.
© ООО "Автоаренда ЛТД" 2020