+38(096) 777-89-89

Зв'язатися з нами

×
Phone

Замовлення за телефоном:

+38(096) 777-89-89

+38(044) 393-13-90

Viber

WhatsApp:

+38(096) 777-89-89

Експрес замовлення

My logo
My logo
My logo Кондиціонер
My logo
My logo

Додаткова інформація

Прокат автомобіля Chevrolet Spark – це ще один хіт. Небагатьом відома ця марка автомобіля, але саме цей автомобіль прийшов на заміну легендарному Матізу. Хоча автомобілі і схожі зовні, вони дійсно відрізняються, та Шевроле Спарк ввібрав у себе усе найкраще. Якість збірки корейського автомобіля як завжди на висоті. Двигун об’ємом 1,3 літри, автоматична коробка передач та передній привід, робить автомобіль динамічним, плавним та стійким на дорогах міст України. Оренда автомобіля Шевроле Спарк підійде як дінкам, так і чоловікам, а низькі ціни на прокат авто порадують усіх. Також наша компанія надає послуги трансферу , оренда авто з водієм та без водія.

Залишити відгук про авто:

Відгуки клієнтів про авто:

Артур

Хорошо провел время в арендованном авто Шевроле Спарк. Хоть и эконом класс, но зато хоть на автомате - коробке передач. И парковаться с ней очень легко, и ездить классно по узким улочкам. Не то что на гигантском внедорожнике, который еще попробуй обгони, если понадобится.

Алексей Мазуров

Спасибо за то, что выдали мне этот автомобиль. Он быстро разгоняется и прекрасно едет на скорости более 100 км/час. Быстро и надежно доставляло меня до мест назначения.

Роман

Коробка передач автомат отлично переключала скорости на дороге, без всяких резких толчков и других неприятных сюрпризов можно было спокойно ехать по дорогам Украины. И даже не смотря на то, что они порой оставляют желать лучшего, Шевроле Спарк легко преодолевал любые дорожные "затруднения".
© ООО "Автоаренда ЛТД" 2020